StylMejker Logo

ÚVOD Purple-arrow-left ŠTÝLOVINY Purple-arrow-left 3 ingrediencie pre perfektný štýl

3 ingrediencie pre perfektný štýl

30. Oct | Kategórie: Osobný styling, osobný štýl

Čo má spoločné štýl a varenie? Aby jedlo chutilo, bolo šťavnaté, musíme použiť správne ingrediencie a poznať recept. Aby si mala šmrnc a šťavu, potrebuješ nato tieto ingrediencie:

1. AUTENTICKOSŤ

Tým, ako si oblečená prezradíš veľa aj bez slov. Čo tak ukázať svetu, kto skutočne si? Bez masiek, bez toho, aby si niekoho napodobňovala. Zavri si oči a predstav si, po akom oblečení túžiš? Čo si túžiš ráno obliecť do práce? V čom sa cítiš krásna a dokážeš byť v tom celý deň bez pocitu stiesnenosti? Ak by to nebolo, to, čo si obliekaš teraz, nevadí. Aspoň vieš, že niečo treba zmeniť. Možno to neostane len pri štýle? Možno to bude práca, partner, bydlisko, myslenie, vnímanie? Hm, ktovie. S autentickým štýlom ti ľahko môžu prísť do života správne príležitosti.

autentická žena, žena, ženskoť, bez masiek, pravá tvár, autentický štýl zmena

2. VNÍMAVOSŤ

Aké farby sa mi hodia? Aké strihy sa mi hodia? Aký štýl je pravý orechový pre mňa? Takéto otázky víria v hlave mnohým ženám. Ak chceš nájsť odpoveď, potrebuješ byť vnímavá voči sebe. Vnímať a pozorovať, v čom sa cítiš dobre , čo ti sedí ako uliate a čo naopak nie. V ktorých farbách vyzerá tvoja pleť živšie a zdravšie? V teplých alebo studených? V ktorých pôsobí mdlo? Možno ti nepristanú svetlé, tmavé, ani kontrastné odtiene, ale zato jemné farby, budú pre teba top. Ktoré strihy nechajú vyniknúť tvoje ženské krivky? Daj seba na prvé miesto. Dopraj si pozornosť a čas pre seba.

krása, žena, vnímavosť, čas pre seba, sebaláska, farby strihy, ktoré sedia

3. FANTÁZIA

Mať svoj štýl nie je vôbec otázkou peňazí, ale fantázie. Ak ti nechýba fantázia, je jedno, či sa oblečieš v luxusnom butiku alebo sekáči, vždy budeš vyzerať oslnivo. Nie to ani o tom, podliehať nákupnej mánii, či mať preplnenú skriňu oblečením. Môžeš mať všetko oblečenia sveta, no pokiaľ nemáš fantáziu ako oblečenie zladiť, čo s čím kombinovať, nepomôže to

Recept

Buď autentická a vnímavá. Pridaj farby, ktoré rozžiaria pleť. Vyber strihy, ktoré ladia k tvojim krivkám. Zakaždým pridaj dvojitú dávku fantázie.

Vytváranie štýlu je ako varenie. Niektoré ženy prirodzene ovládajú, aké ingrediencie použiť, aby to malo správny šmrnc a šťavu, poznajú vychytané recepty. Niektoré variť nevedia, trápia sa, keď sa postavia ku sporáku (ku  skrini plnej oblečenia), prepadne ich vlna zúfalstva. Super správa je,  že to tak nemusí byť. Ty môžeš sťať pri sporáku (skrini) a presne vedieť, čo na seba. Recept a ingrediencie ti dám, variť ťa naučím a ešte tak, že budeš mať z toho radosť.